Witajcie przyszli młodożeńcy!

Jeżeli trafiliście na naszą stronę z zaproszeniami ślubnymi to zapewne już niebawem macie zamiar ślubować sobie miłość, wierność… 🙂 Papierowy król przychodzi Wam z pomocą! Z pasją, zaangażowaniem i dbaniem o najmniejsze szczegóły, stworzymy zaproszenia ślubne. Ręcznie tworzona papeteria ślubna wyróżnia się nieszablonowym wyglądem. Wysoka jakość użytych materiałów oraz zaangażowanie zespołu Papierowego Króla w tworzeniu zaproszeń jest widoczna na pierwszy rzut oka. Unikatowe szablony zaproszeń ślubnych i ich konfiguracja kolorystyczna, gwarantują, że Twoje wymarzone zaproszenia ślubne będą jedyne w swoim rodzaju!

Nie czekaj! Zamów już dzisiaj!


Zaproszenia Ślubne

które są produktem flagowym z założenia miały wyróżniać się na tle konkurencji. Projekty graficzne tworzone przez grafika są unikatowe i przemyślane stylistyczne. Dobór wysokiej jakości papierów i ich rodzaj daje zaproszeniom ślubnym nietuzinkowy wygląd. Przy realizacji każdego zamówienia dbamy o najmniejszy ich detal, dlatego cechuje nas bardzo wysoka jakość wykonania.

Chcesz, aby nasz grafik zaprojektował dla Ciebie unikatowe zaproszenie ślubne?

Macie pomysł na własne zaproszenia ślubne? Napiszcie do nas! Bezpośrednia praca z grafikiem, który zaprojektuje dla Was wymarzone zaproszenie i zaproponuje dobranie odpowiednich materiałów i papierów będzie czystą przyjemnością. Bardzo, krótki czas realizacji pozwoli na przesłanie do was wersji próbnej zaprojektowanego zaproszenia.


Winietki weselne

wskazujące miejsca waszym gościom to kolejny dodatek do waszego motywu ślubnego. Przede wszystkim stawiamy na estetyczność i przejrzystość winietek, aby każdy z waszych gości nie miał żadnego problemu z odnalezieniem swojego miejsca. Większość oferowanych przez nas winietek weselnych jest standardowych wymiarów. Pozwala to na złożenie ich i bezproblemowe postawienie na stole weselnym. W zależności od wybranego motywu winietki weselnej może być ono przewiązane dratwą lub wstążką.


MENU weselne

Chcesz, aby Twoi goście weselni mieli możliwość sprawdzenia MENU weselnego, aby nie przegapić swoich ulubionych smakołyków? Nic prostszego! Zamów MENU weselne w wybranym przez siebie motywie! Napisz jakie potrawy serwowane będą na weselu, zaakceptuj projekt i oczekuj na paczkę z MENU weselnym!


Zawieszki na alkohol

Klasyczny i bardzo popularny pomysł na udekorowane alkoholi weselnych. Zawieszki wykonujemy w różnych konfiguracjach. Od zwykłego białego papieru po zawieszki na papierze eko. Zawieszki mogą posiadać sznureczek typu dratwa lub wstążkę. Istnieje możliwość dostosowania długości zawieszki do wybranych wymiarów.


Numerki na stoły weselne

to kolejna propozycja papierowego króla.

Koszyk

Back to Top